obrázek

obrázek

produkty

Vlajky a vlaječky

Reklamní vlajky, státní vlajky

Reklamní muší křídlo

jsou systémy vhodné do venkovního prostředí. Jsou dobře uzpůsobené špatným povětrnostním podmínkám, jejich použitelnost je prakticky za jakéhokoliv počasí. Reklamní vlajky jsou velmi stabilní a to i za silného větru.
Vlajky jsou perfektním nástrojem pro reklamu, která upozorní na vaši společnost, značku nebo produkt všude tam, kde si to budete přát. V naší nabídce najdete vlajky určené jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Vlajky lze snadno rozložit a sbalit, čímž se výrazným způsobem usnadní jejich transport.
Reklama na muších křídlech je elegantní moderní reklama, se kterou jste vždy ve středu pozornosti. Má mnohostranné použití. Jeho neobvyklá forma upoutá zaručeně pozornost vašich zákazníků v jakémkoliv ročním období. Stojan se skládá ze zástrčných prutů a podstavce.

Stolní vlaječky

V naší nabídce najdete širokou paletu reklamních vlajek lišících se konstrukcí, tvarem nebo třeba použitými materiály. Na výběr je od menších vlajek určených například na recepci, přes středně vysoké vlajky, až po provedení s výškou v řádech metrů a velkou nepřehlédnutelnou plochou čekající jen na vaši reklamu.

Státní vlajky

Copyright © 2014 Quatro | All Rights Reserved