Fototisk

Digitální fotografie dosáhla za posledních několik let významného posunu vstříc k laické veřejnosti. Cenově dosažitelné velmi kvalitní digitální zrcadlovky a fotoaparáty s vysokým rozlišením umožní i úplnému začátečníkovi dosáhnout v krátké době úrovně profesionála. A tak víc a víc platí: “Co Čech, to fotograf”. Abyste se však mohli svými výtvory skutečně pokochat a pochválit svým blízkým, je potřeba dílo dokonat kvalitním tiskem. Panoramatická fotografie velehor nebo krajiny nevynikne na monitoru vašeho počítače, ale teprve na dokonale vytištěné barevné fotografii velkého rozměru.

Nabízíme Vám kvalitní tisk fotografií nejrůznějších rozměrů. Navíc Vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem kvalitních rámů, které dokonají estetický dojem a doladí fotografii s interiérem.

Poradíme si jak s malými fotografiemi, tak i s panoramatickými fotkami třeba i 150x600cm. Tiskneme na širokou škálu materiálů, ať už to jsou lesklé, matné papíry nebo samolepící fólie. Poradíme si i s tiskem na plátno (canvas), které samozřejmě můžeme dodat včetně klínového rámu.

Proměňte své povedené snímky na mistrovská díla - fotoobrazy. Další oblíbenou formou prezentace je paspartování fotografií, kde dáte vyniknout svým snímkům.