obrázek

obrázek

produkty

Reklamní poutače

Áčka

Jsou to pouliční reklamní stojany (áčka), vyrobené z eloxovaného hliníku, s možností výměny prospektů pomocí zaklapávacích lišt s krycí UV fólií

Patří mezi nejjednodušší, ale zároveň také nejefektivnější prezentační systémy. Poutače jsou určeny pro venkovní i interiérové použití. Poutač můžete umístit třeba na chodník a oslovit tak mnoho kolemjdoucích.

Tímto způsobem můžete zvýšit návštěvnost obchodu, restaurace či ubytovacího zařízení.

Reklamní poutač - áčko Reklamní nosič popisovatelný suchými fixy

Výhody, které nabízí:

Atypické reklamní poutače

Na zakázku vytvoříme zcela nový tvarovaný poutač dle Vašeho přání.

Reklamní poutače - áčka

Rollup

RollUp

Reklamní stojan - rollup je moderní prezentační systém. Tato lehká roleta je rychle a snadno použitelná s konstantní podpěrnou tyčí výšky 200 cm. Součástí rollupu je nylonová taška, pro snadný a rychný přenos. Rollup je velmi oblíbený hliníkový banner s jednoduchým elegantním designem, který vyniká svojí lehkostí, mobilitou a výbornou stabilitou zajištěnou širokými nohami základny. Hlavní funkce a především výhoda je v uložení motivu, který se do systému roluje, čímž je chráněn proti poškození. Další výhodou je snadná výměna motivů, diky systému uchycení pomocí horní zaklapávací lišty. Instalace roll-up banneru je rychlá a jednoduchá. Po vyjmutí systému z ochranného obalu, který je součáští dodávky se motiv vysune ze základny a podepře skládací tyčí.

Copyright © 2014 Quatro | All Rights Reserved