S reklamou až ke hvězdám

Jsme firma s mnoholetou zkušeností v reklamě nejen v Karviné. Kvalitou jsme posedlí a naši laťku držíme hodně vysoko. Vytváříme neotřelou, líbivou a vstřícnou reklamu a našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. U nás není vyjímkou ani plnění zázraků.

Diplomové práce

Právě přichází čas na završení studia a odevzdávání závěrečných prací. My Vám rádi pomůžeme se správným zadáním vazby nebo tisku diplomových, bakalářských, nebo jakýchkoliv jiných prací bez zbytečných problémů.

Velkoplošný tisk

Skvělá technika posledních let. To co si kdysi mohly dovolit jen ty opravdu bohaté nadnárodní společnosti, můžeme dnes nabídnout i tomu nejmenšímu prodejci hotdogů. Tisk na samolepící fólie, bannery, vlajkoviny, foto papír... prostě věci nevídané.

Fototisk

Fotografování už je dneska s chytými telefony hračka a vaše fotky si zašlouží ten nejlepší tisk. Poradíme si jak s malými fotografiemi, tak i s panoramatickými fotkami třeba i 150 x 600 cm. Tiskneme na širokou škálu materiálů, ať už to jsou lesklé, matné papíry nebo samolepící fólie.

Podporujeme sport!

Quatro reklama FC - Karvinská futsalová liga

V roce 2003 jsme se stali generálním partnerem tradičního účastníka 2. Karvinské futsalové ligy. Mužstvo začalo působit pod názvem FC Quatro, později Quatro Futsal. Po mimořádném úspěchu v roce 2008, kdy tým postoupil do 1. Karvinské futsalové ligy, došlo v rámci větší identifikace s naší firmou k definitivní změně názvu na Quatro Reklama. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo dosáhnout na již výše zmíněný postup do 1.KFL či vybojovat 3.místo v Letním karvinském poháru 2008 a 2009.

Více na http://www.quatroreklamafc.ic.cz/